Wielki powrót do Wrocławia 🙂 Zapraszamy Serdecznie do zapisów na zajęcia!

 

Festiwal odbędzie się w dniach 8-9 października oraz 14-16 października 2016.

Nasz zespół:

Aleksandra Stanek Dyrektorka poznańskiego PROGRESSteronu pracownia@mocpoznania.pl 

Psycholog, trenerka rozwoju osobistego i biznesu, coach ICF, wykładowczyni akademicka, psychoterapeutka, właścicielka Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.

Z PROGRESSteronem związana od 2006 roku - przez 16 edycji prowadziła warsztaty, m.in. z radzenia sobie ze stresem, budowania pozytywnej postawy życiowej oraz inspirowania do zmian w życiu. Zajęcia Oli zyskiwały jedne z najwyższych ocen wśród uczestniczek. Wiosną tego roku podczas organizowanego przez Dojrzewalnię WZLOTu Kobiet, jako Coach wspierała Drużyny Mocy, czyli kobiecą sieci kontaktów, wymiany i wsparcia. 

Pracując przy PROGRESSteronie wierzymy w nie dające się prosto zdefiniować sploty wydarzeń, a jeszcze bardziej w to, że gdy jasno określamy nasze potrzeby i to, czego szukamy, to nagle znajdują się ludzie, miejsca, zasoby, chcące nas wesprzeć w realizacji planów. Tak było w przypadku PROGRESSteronu i Oli - znałyśmy się od dawna, ale kilka telefonów, maili, twórczych spotkań letnią porą i wiedziałyśmy, że nasz Festiwal w Poznaniu ma nową organizatorkę. 

Prywatnie Ola jest pasjonatką otaczającego świata. Kocha podróże i rozmowy z ludźmi. Ma wiele zainteresowań, które aktywnie realizuje. Dla równowagi najlepiej odpoczywa w ciszy, na łonie natury w towarzystwie najbliższych osób. Jest zakochana w życiu. 
Olę znajdziecie również tu: www.trzymajbalans.pl www.mocpoznania.pl 
Ania Szulczewska Biuro obsługi klientek: poznan@dojrzewalnia.pl tel. 727 919 394
 
Chcesz zapytać o warsztaty, masz pytanie odnośnie rezerwacji? Napisz do Ani!
 
Studentka trzeciego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS, aktualnie w trakcie kursu pedagogicznego. Od dwóch edycji aktywnie działająca przy organizacji PROGRESSteronu w Poznaniu. Odbyła staż w Pracowni MOC Poznania, z którą współpracuje do dziś.
Ma szeroki obszar zainteresowań. Interesuje się rozwojem osobistym, psychologią perswazji, biznesu a ponadto wpływem nastawienia człowieka na przebieg choroby.

Opinie uczestniczek Festiwalu:

Wspaniała jest różnorodność zajęć. W pierwszym Festiwalu wybierałam zajęcia, kompletnie różne od zajęć w kolejnym. To pokazuje mi moją przemianę. Poza tym, można spotkać wspaniałe dziewczyny i poczuć, że tak naprawdę wszystkie jesteśmy podobne i mamy podobne problemy. Festiwal jest na bardzo wysokim poziomie.

Dzięki warsztatom w moim życiu pojawiło się wiele pozytywnych zmian. Były początkiem odkrycia swojego potencjału, poznania siebie. Przyniosły mi wiele radości i chciałabym, się tym podzielić z bliskimi mi kobietami. Na pewno na następne warsztaty zaproszę mamę 🙂

Festiwal to unikalna okazja, żeby lepiej poznać siebie i innych, zastanowić się nad swoim życiem, nad tym, co trzeba zmienić, a co lepiej po prostu zaakceptować; zrobić coś dla siebie, poznać nowych ciekawych ludzi i odkryć nieznane dotąd umiejętności.

Partnerzy lokalni Festiwalu:

Patronat medialny:

Sponsorzy Nagród: