Nie przegap tej okazji na gorącą jesień - trwają rezerwacje na PROGRESSteron. Pierwszy weekend festiwalowy już za niecałe dwa tygodnie! Ajurweda, kariera, dzieci, firma, odchudzanie, wolność, emocje, siła, pasja, łagodność, poczucie wartości. PROGRESSteronową jakość znasz:-) A jeśli nie - nie zawiedziesz się!
 

 

Festiwal odbędzie się w dniach 5-6 oraz 19-20 listopada 2016.

Nasz zespół:

 

Ewa Tyralik - Dyrektorka festiwalu PROGRESSteron w Warszawie

Szefowa portalu dojrzewalnia.pl. Absolwentka UJ, studiów podyplomowych SGH i UW oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Posiada rekomendację trenerską I stopnia wydaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W latach 1997-2002 związana z wydawnictwem G+J Polska (Dyrektor Wydawnicza magazynów Gala, Naj i Moje Gotowanie). Od 2002 współwłaścicielka InOut Pracownia Komunikacji. W latach 2011 – 2014 dyrektor zarządzająca Rozwojowym Festiwalem dla Kobiet PROGRESSteron oraz jego rzeczniczka prasowa. Od 2012 szefowa serwisu Dojrzewalnia.pl i redaktor naczelna portalu Dojrzewalni endorfina.Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Zawodowo i osobiście zafascynowana pracą z przekonaniami oraz możliwościami rozwojowymi, jakie stwarza Internet. Współautorka (wraz z Izą Kaźmierczak) rozwojowego projektu dla kobiet JestemBogata.pl.

 

 
 

Kasia Zielina - koordynatorka ds. mediów kasia@dojrzewalnia.pl

Od 12 lat współpracuje z Dojrzewalnią, wspiera promocyjnie wiosenny PROGRESSteron w Warszawie, zarządza Festiwalem w Krakowie od 2008r.

Liderka, koordynatorka projektów skierowanych do kobiet, młodzieży, organizacji pozarządowych. Trenerka – absolwentka Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Organizatorka rozwojowych warsztatów i wydarzeń.  
Pasjonatka rozwoju osobistego i alternatywnej strony życia. Spełniona mamusia Madżenty. Uwielbia podróżować i pracować nocą. Na co dzień zajmuje się wdrażaniem unijnych programów operacyjnych w Małopolsce.
Jak ma wenę, publikuje swoje pomysły w Magazynie Endorfina.

Kasię znajdziecie również w Pracowni PoSkrzydła  www.poskrzydla.rubikon.pl

 
Agnieszka Świrska - Dyrektorka warszawskiego PROGRESSteronu agnieszka@dojrzewalnia.pl
 
Trenerka umiejętności psychologicznych, socjolog, managerka, autorka programu i strony dla singielek, które chcą znaleźć odpowiedniego partnera, stworzyć trwały związek i pozostać sobą. Rozwój swój i innych to jej największa pasja - spędziła ponad tysiąc godzin prowadząc warsztaty i konsultacje psychologiczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci. 
Zarządza PROGRESSteronem od 7 lat, z Dojrzewalnią związana jest od prawie samego początku jej trwania. (więcej przeczytasz tu). 
Fascynują ją historie kobiet, które zmieniły spektakularnie swoje życie, dzięki zaufaniu do siebie i intuicji, wielkie organizacje/pomysły/marki/ stworzone przez kobiety też ją fascynują.
Na PROGRESSteronie można spotkać Agę jako uczestniczkę warsztatów robienia samodzielnie eko-kosmetyków, podróżowania lub zdrowego gotowania, bo to rzeczy, którym oddaje się w wolnym czasie.
Uwielbia spotkania z inspirującymi ludźmi, jogę, życie w rytmie slow i robienie samodzielnie eko-kosmetyków.
Oprócz tego, ostatnio marzy o zorganizowaniu latem 2016 wyjazdowego PROGRESSteronu w Toskanii - Włochy, cappuccino i dolce far niente to jest to! (aktualizacja - ten wyjazd już jest zaplanowany! - 2-11.09.2016, więcej szczegółów wkrótce). 
Agnieszkę znajdziecie również tu: agnieszkaswirska.pl
 

Opinie uczestniczek Festiwalu:

Wspaniała jest różnorodność zajęć. W pierwszym Festiwalu wybierałam zajęcia, kompletnie różne od zajęć w kolejnym. To pokazuje mi moją przemianę. Poza tym, można spotkać wspaniałe dziewczyny i poczuć, że tak naprawdę wszystkie jesteśmy podobne i mamy podobne problemy. Festiwal jest na bardzo wysokim poziomie.

Dzięki warsztatom w moim życiu pojawiło się wiele pozytywnych zmian. Były początkiem odkrycia swojego potencjału, poznania siebie. Przyniosły mi wiele radości i chciałabym, się tym podzielić z bliskimi mi kobietami. Na pewno na następne warsztaty zaproszę mamę 🙂

Festiwal to unikalna okazja, żeby lepiej poznać siebie i innych, zastanowić się nad swoim życiem, nad tym, co trzeba zmienić, a co lepiej po prostu zaakceptować; zrobić coś dla siebie, poznać nowych ciekawych ludzi i odkryć nieznane dotąd umiejętności.

PARTNERZY FESTIWALU