Od 12 lat organizujemy PROGRESSteron - z wielkiej pasji do rozwoju osobistego, inspirowania i wspierania kobiet. Same uwielbiamy uczestniczyć w warsztatach i je prowadzić. Uwielbiamy spotkania w gronie kobiet, w przyjaznej, ciepłej atmosferze, gdzie każda z nas może być naprawdę sobą. Dotychczas w Festiwalu uczestniczyło 80 000 osób.

Z setek ofert szkoleniowych dostępnych na polskim rynku wybieramy te, które nas kręcą i na które same chcemy pójść. Festiwal daje możliwość skorzystanie w krótkim czasie z bogactwa rozwojowych propozycji na najwyższym poziomie. To także inspiracja do rozwoju, twórcza rozrywka i krok dalej - nauka konkretnych umiejętności osobistych, przydatnych każdej kobiecie.

Jesteśmy praktykami rozwoju, trenerkami i autorkami nowatorskich projektów dla kobiet. Każda z nas ma wieloletnie osobiste doświadczenie rozwojowe.

Poznajmy się!

Ewa Panufnik

Współzałożycielka Dojrzewalni Róż i Festiwalu PROGRESSteron oraz Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Organizatorka i współpomysłodawczyni WZLOTU Kobiet. Od 11 lat uczy się, pasjonuje oraz promuje i przekazuje wiedzę o metodzie Nonviolent Communication w Polsce. Ukończyła Studium Psychologicznej Pracy z Grupami i Organizacjami (program Ośrodka Psychoterapeutyczno - Szkoleniowego POZA CENTRUM przy Polskim Towarzystwie Psychologii Zorientowanej na Proces). Autorka i koordynatorka projektu Ambasadorzy Empatii, w ramach którego przeszkoliła już ponad 1000 osób. Autorka bloga www.gdybymdorosla.com, poświęconego rozwojowi osobistemu, projektów rozwojowych Gdybym Dorosła oraz Większe Życie. www.dojrzewalnia.pl

Ewa Tyralik

Szefowa portalu dojrzewalnia.pl. Absolwentka UJ, studiów podyplomowych SGH i UW oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Posiada rekomendację trenerską I stopnia wydaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W latach 1997-2002 związana z wydawnictwem G+J Polska (Dyrektor Wydawnicza magazynów Gala, Naj i Moje Gotowanie). Od 2002 współwłaścicielka InOut Pracownia Komunikacji. W latach 2011 – 2014 dyrektor zarządzająca Rozwojowym Festiwalem dla Kobiet PROGRESSteron oraz jego rzeczniczka prasowa. Od 2012 szefowa serwisu Dojrzewalnia.pl i redaktor naczelna portalu Dojrzewalni endorfina.Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Zawodowo i osobiście zafascynowana pracą z przekonaniami oraz możliwościami rozwojowymi, jakie stwarza Internet. Współautorka (wraz z Izą Kaźmierczak) rozwojowego projektu dla kobiet JestemBogata.pl.

Lucyna Wieczorek

Współzałożycielka Dojrzewalni Róż i Festiwalu PROGRESSteron. Rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne trenerka umiejętności psychospołecznych i interpersonalnych - posiada rekomendację I i II stopnia.  Specjalizuje się w tworzeniu projektów szkoleniowych, poprawiających jakość komunikacji w zespołach i organizacjach.Twórczyni konferencji "Empatyczna Polska". Od blisko 10 lat dyrektorka merytoryczna w Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, w której przygotowuje i współprowadzi programy rozwoju osobistego oraz kształci  trenerów.
Laureatka nagrody Kryształowe Zwierciadło. Autorka książki o empatii „Nie mów przepraszam, nie mów kocham” wydanej przez wydawnictwo Czarna Owca. Prywatnie miłośniczka wiejskiego spokoju, kabaretów i książek Kena Wilbera.

Lucynę znajdziesz również tutaj: www.szkolatrenerowempatii.pl

Opinie uczestniczek Festiwalu:

Udział w niektórych warsztatach może rozpocząć najbardziej fascynującą podróż świata – podróż do samej siebie.

 

Moje odkrycie po Festiwalu: jeszcze jest tyle ciekawych rzeczy, które można robić!

Dzięki warsztatom w moim życiu pojawiło się wiele pozytywnych zmian. Były początkiem odkrycia swojego potencjału, poznania siebie. Przyniosły mi wiele radości i chciałabym, się tym podzielić z bliskimi mi kobietami. Na pewno na następne warsztaty zaproszę mamę!