Zobacz cały program oraz harmonogram Festiwalu. Zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach i wykładach. Ich ilość jest ograniczona. 

33 Festiwal PROGESSteron Trójmiasto odbędzie się w dniach 4-6 marca 2016 w siedzibie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, Aleja Zwycięstwa 96/98

Nasz zespół:

Katarzyna Jewstafiew-Mierzejewska Dyrektorka trójmiejskiego PROGRESSteronu

 

Macherka (co w jidysz oznacza „ważny gościu”, mający wpływ na otoczenie. Ten, który „robi”, wręcz kipi aktywnością). Specka od organizacji wydarzeń. Podróżniczka. Łączy pasję odkrywania świata z pracą. Pasja, czyli górskie wędrówki, dzikie podróże za jeden uśmiech, smakowanie kuchni świata i spotkania z ludźmi. Założycielka Babek w sieci, które zajmują się budowaniem stron www dla kobiecych biznesów. Od listopada 2013 Organizatorka Latających Kręgów Miejskich w Trójmieście, czyli darmowych, comiesięcznych spotkań dla kobiet, które pociąga motto: „zarabiam robiąc to, co kocham”. Współzałożycielka Stowarzyszenia Macherki, których głównym hasłem jest: „Wymyślamy inicjatywy i je realizujemy. Ożywiamy przestrzenie i społeczności. Wspieramy, motywujemy, szkolimy i dajemy odpocząć”.

To właśnie aktywność i chęć wspierania innych w rozwoju sprawiły, że Kasia organizuje PROGRESSteron w Trójmieście. Jak sama mówi, nie mogło zabraknąć tej imprezy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. A więc… do zobaczenia!

Życiowo mama trójki dzieciaków. Jest wulkanem energii, któremu do życia potrzebne są kolejne wyzwania i włoskie espresso.

Kasię znajdziecie również tu: 

www.macherki.com

www.babkiwsieci.pl

Anna Koprowska - Kierowniczka biura festiwalowego trójmiejskiego PROGRESSteronu

tel. 669 769 696

Pasjonatka rozwoju własnego i innych. Zawodowo, pracowała w międzynarodowej korporacji, aby po sześciu latach zacząć własną działalność jako Coach Kariery i Trener Biznesu. Specjalizuje się w Zmianie Zawodowej i pomaga w odnalezieniu swojej ścieżki zawodowej (pracy/zawodu), opartej na pasji i w zgodzie ze swoimi wartościami, poprzez coaching indywidualny oraz warsztaty grupowe.
Współpracuje z organizacjami promującymi rozwój osobisty, przedsiębiorczość oraz edukację finansową w Trójmieście i w Łodzi.
Prywatnie, kobieta spełniona w życiu zawodowym i osobistym oraz pełna pozytywnej energii miłośniczka przyrody i podróżniczka. Z charakteru optymistka i praktyczna marzycielka, która spełnia marzenia swoje oraz innych.

Więcej informacji na temat Ani i jej działalności na: http://spelnijsiezawodowo.pl/

Agata Atka Kruszczyńska - PR & Marketing trójmiejskiego PROGRESSteronu

tel. 691 932 722

W odróżnieniu od innych lubię poniedziałki, bo to moment startu, początek nowego tygodnia oraz nowych wyzwań. Kocham słońce! I kolor żółty, bo nastraja optymistycznie, symbolizuje energię życia i pozwala działać dynamicznie.
Pełna pasji, z kolorową osobowością, otwarta na świat i wiedzę. Podróżuję, czytam, fotografuję. Chłonę inspiracje, daję energię, kolekcjonuję momenty. Organizuję, działam, napędzam marketingowe procesy.
Od niedawna wolna od etatów, realizuję swoje plany i marzenia z moja firmą Yellow Monday. Wspieram firmy na starcie oraz pomagam jako wirtualna asystentka, tworzę identyfikację wizualną oraz strony www, a także organizuję eventy, dlatego też mam przyjemność być członkiem zespołu Progessteron.
Agatę, która dla przyjaciół jest po prostu Atką, możecie znaleźć na:   www.yellowmonday.pl

Lucyna Lewandowska - Koordynatorka wolontariuszy oraz fotograf/ka trójmiejskiego PROGRESSteronu.

lucyna@macherki.com

Fotografią zajmuje się zawodowo. Wykonuje przede wszystkim zdjęcia dla firm: portrety, wydarzenia, wnętrza, produkty.
Lubi morze ale co najmniej dwa razy w roku musi pochodzić po górach. Uwielbia nordic walking, dobrą książkę, współczesną architekturę i czereśnie.
Dla urozmaicenia wykłada łacinę medyczną.
Działa w stowarzyszeniu Macherki, wspierając kobiece inicjatywy w Trójmieście.
Mama (prawie) nastolatki.

Więcej o fotografii Lucyny na: www.lucyna-lewandowska.pl

Szymon Popek Koordynator i Fotograf trójmiejskiego PROGRESSteronu

To co wiadomo na pewno to fakt, że urodził się w 1977r. (dobry rocznik). Reszta to opowieści (mniej lub bardziej prawdziwe), plotki (urban legends). Co poniektórzy powątpiewają nawet w jego istnienie.
Co wiemy my?
Bez wątpienia jest wolnym strzelcem ceniącym sobie wolność ponad wszystko i z niejednego pieca dane mu było chleba zasmakować, choć jak nam zdradził nie zawsze mu smakowało. Ma lekkie pióro i robi niekiepskie zdjęcia. Miło, że z nami współpracuje.
Reszta jest milczeniem 😉

 
 

Opinie uczestniczek Festiwalu:

Świetna atmosfera, pozytywna energia. Byłam uczestniczką Festiwalu po raz pierwszy, ale zdecydowanie - nie ostatni:) Najważniejszym elementem dla mnie była możliwość zatrzymania się na chwilę, wsłuchania się w siebie, a także niezwykle pozytywna siła i energia grupy.

Przyjazna atmosfera, uśmiechnięte i zadowolone kobiety w każdym wieku.

Różnorodność zajęć - to największy plus Festiwalu i wysoki poziom merytoryczny. Najciekawszym dla mnie doświadczeniem była obecność tylu innych kobiet w różnym wieku dookoła mnie i niekiedy ujmująca komunikacja bez słów. Bliskość innych kobiet spowodowała, że przestałam odczuwać ogarniające mnie wyobcowanie spowodowane moimi problemami - wiele kobiet je ma i nie tylko ja mam ochotę innym je opowiedzieć i je przezwyciężyć!

Organizator lokalny Festiwalu:

Patronat honorowy:

Partnerzy lokalni Festiwalu:

Patronat medialny: