Dziękujemy, że byłyście z nami! Zapraszamy do galerii zdjęć - www.mocpoznania.pl/progressteron

Festiwal odbędzie się w Nobel Tower (ul. Dąbrowskiego 77 A) oraz Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania (Jackowskiego 38/3)

Nasz zespół:

Aleksandra Stanek Dyrektorka poznańskiego PROGRESSteronu pracownia@mocpoznania.pl 

Psycholog, trenerka rozwoju osobistego i biznesu, coach ICF, wykładowczyni akademicka, psychoterapeutka, właścicielka Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.

Z PROGRESSteronem związana od 2006 roku - przez 16 edycji prowadziła warsztaty, m.in. z radzenia sobie ze stresem, budowania pozytywnej postawy życiowej oraz inspirowania do zmian w życiu. Zajęcia Oli zyskiwały jedne z najwyższych ocen wśród uczestniczek. Wiosną tego roku podczas organizowanego przez Dojrzewalnię WZLOTu Kobiet, jako Coach wspierała Drużyny Mocy, czyli kobiecą sieci kontaktów, wymiany i wsparcia. 

Pracując przy PROGRESSteronie wierzymy w nie dające się prosto zdefiniować sploty wydarzeń, a jeszcze bardziej w to, że gdy jasno określamy nasze potrzeby i to, czego szukamy, to nagle znajdują się ludzie, miejsca, zasoby, chcące nas wesprzeć w realizacji planów. Tak było w przypadku PROGRESSteronu i Oli - znałyśmy się od dawna, ale kilka telefonów, maili, twórczych spotkań letnią porą i wiedziałyśmy, że nasz Festiwal w Poznaniu ma nową organizatorkę. 

Prywatnie Ola jest pasjonatką otaczającego świata. Kocha podróże i rozmowy z ludźmi. Ma wiele zainteresowań, które aktywnie realizuje. Dla równowagi najlepiej odpoczywa w ciszy, na łonie natury w towarzystwie najbliższych osób. Jest zakochana w życiu. 
Olę znajdziecie również tu: www.trzymajbalans.pl www.mocpoznania.pl 
Ania Szulczewska Biuro obsługi klientek: poznan@dojrzewalnia.pl tel. 727 919 394
 
Chcesz zapytać o warsztaty, masz pytanie odnośnie rezerwacji? Napisz do Ani!
 
Studentka trzeciego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS, aktualnie w trakcie kursu pedagogicznego. Od dwóch edycji aktywnie działająca przy organizacji PROGRESSteronu w Poznaniu. Odbyła staż w Pracowni MOC Poznania, z którą współpracuje do dziś.
Ma szeroki obszar zainteresowań. Interesuje się rozwojem osobistym, psychologią perswazji, biznesu a ponadto wpływem nastawienia człowieka na przebieg choroby.

Aldona Kłobska - Koordynatorka działań promocyjnych

Trener i konsultant biznesu z 16 doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach,małych i średnich przedsiębiorstwach. Jest specjalistą od sprzedaży i uważa, że każdy z nas codziennie coś sprzedaje. Coach w procesie akredytacji międzynarodowej organizacji ICF (obecnie jest coachem w Akademii Przywództwa Jacka Santorskiego dla Leaderów Oświaty).  Prowadząc wiele projektów nauczyła się nimi zarządzać stosując najskuteczniejsze sposoby. Konsultant ds. zarządzania wiedzą. Pionier i lider projektów związanych z odpowiedzialnością społeczną (CSR). Trener współpracujący z Pracownią MOC Poznania. Jest z wykształcenia fizjoterapeutą z dużym doświadczeniem prowadzenia zajęć dla kobiet oraz dzieci.

Małgorzata Świtońska - oprawa fotograficzna

Od zawsze szukałam dla siebie artystycznego środka wyrazu. Początkowo były to rysunki, szkice, akwarele, farby olejne, ale w roku 2000 odkryłam magiczną moc aparatu fotograficznego. To niezwykłe urządzenie, które niewątpliwie ma duszę w sobie, na zawsze odmieniło moje postrzeganie świata. Dzisiaj widzę świat UCHWYCONYMI i NIEUCHWYCONYMI momentami życząc sobie, aby tych ostatnich było jak najmniej. Moją WIZJĄ jednak jest przede wszystkim zaprzęgnięcie do pracy naturalnego światła. Nabiera ono bowiem koloru rzeczy, od których się odbija tworząc niejednokrotnie magiczną scenerię. To właśnie światło jest dla mnie kluczowym elementem eterycznego, pełnego klimatu zdjęcia. Zdjęcia, które na długo będziemy chcieli zatrzymać pod powiekami.

Jagoda Aniszewska - promocja w social media i na stronach internetowych

Studentka drugiego roku psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Oprócz pracy oraz aktywnego wsparcia w organizacji i promowaniu PROGRESSteronu, członkini Niezależnego Zrzeszenia Studentów UAM. Z zamiłowania i wykształcenia jest pianistką i organistką, pasjonatka poezji oraz fotografii analogowej.  Szczególnie uwielbia pracę z dziećmi. W przyszłości chciałaby pracować terapeutycznie i zajmować się seksuologią dziecięcą. Jej zaangażowanie w działania związane z PROGRESSteronem wynika ze świadomości, że kobiety potrzebują wsparcia i inspiracji do rozwoju oraz odczucia, że tkwi w nich niesłychana siła.

Alicja Liczba - wsparcie promocji Festiwalu

Uśmiechnięty marketingowiec, PR-owiec z ponad 15-letnim doświadczeniem działający dla międzynarodowych korporacji oraz dla małych przedsiębiorców. Przez bliskich nazywana "kolekcjonerem emocji". Strategia, koncepcja i komunikacja marki oraz koordynacja kampanii marketingowych m.in. dla T-Mobile, Sandoz, Nivea, Zelmer, Med Polonia, Fabryka Formy to część jej doświadczenia. Wieloletni rzecznik prasowy, a także propagator działań CSR. Inicjator i koordynator próby pobicia rekordu Guinnessa. Twierdzi, że skuteczne marki tworzą szczęśliwe firmy i uśmiechnięci pracownicy.

Daria Urbańska - wsparcie marketingowe

Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania organizatorka eventów, z przekonania propagatorka wegetarianizmu i zdrowego odżywiania. Od 5 lat aktywna uczestniczka PROGRESSteronu, od 2016 zaangażowana w promocję Festiwalu w Poznaniu. Zafascynowana jego ideą od pierwszej edycji, w której wzięła udział. Uwielbia kontakt z ludźmi, a szczególnie inspirujące rozmowy z kobietami. Od wielu lat dokształcająca się samodzielnie w zakresie psychologii, zwłaszcza w tematach związanych z kobiecością, partnerstwem i wewnętrznym dzieckiem. Na co dzień pracuje w Volkswagen Poznań. Zna 3 języki obce, z pasją uczy się czwartego. Zaawansowana pływaczka, początkująca biegaczka. Najchętniej relaksuje się na zajęciach jogi, na spotkaniach z przyjaciółmi lub leżąc na wznak.

Opinie uczestniczek Festiwalu:

PROGRESSteron to jedno z nielicznych miejsc, gdzie spotykają się życzliwe sobie kobiety, by poznawać się nawzajem i wspierać w poznaniu samej siebie.

Cudowna atmosfera spokoju, radości i głębokiej wspólnoty. Coś, co możliwe tylko w gronie kobiet. I ta siła przeogromna...

Podobała mi się różnorodność, profesjonalizm i pasja prowadzących - nie byli to teoretycy, ale ludzie żyjący tym, co robią.

Partner Główny Festiwalu:

 
 
 
 

Partnerzy lokalni Festiwalu:

Patronat medialny:

Patronat regionalny:

 
 
 
 
 
 

Sponsorzy: