Zapraszamy Serdecznie do zapisów na zajęcia! Przygotowałyśmy dla Ciebie wiele nowości jak i sprawdzone zajęcia z poprzednich edycji 🙂

Festiwal odbędzie się w dniach 23-25 września w kilku lokalizacjach, podanych przy zajęciach oraz 30 września - 2 października 2016 - główny weekend w Collegium Da Vinci(Kutrzeby 10).

Nasz zespół:

Aleksandra Stanek Dyrektorka poznańskiego PROGRESSteronu pracownia@mocpoznania.pl 

Psycholog, trenerka rozwoju osobistego i biznesu, coach ICF, wykładowczyni akademicka, psychoterapeutka, właścicielka Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.

Z PROGRESSteronem związana od 2006 roku - przez 16 edycji prowadziła warsztaty, m.in. z radzenia sobie ze stresem, budowania pozytywnej postawy życiowej oraz inspirowania do zmian w życiu. Zajęcia Oli zyskiwały jedne z najwyższych ocen wśród uczestniczek. Wiosną tego roku podczas organizowanego przez Dojrzewalnię WZLOTu Kobiet, jako Coach wspierała Drużyny Mocy, czyli kobiecą sieci kontaktów, wymiany i wsparcia. 

Pracując przy PROGRESSteronie wierzymy w nie dające się prosto zdefiniować sploty wydarzeń, a jeszcze bardziej w to, że gdy jasno określamy nasze potrzeby i to, czego szukamy, to nagle znajdują się ludzie, miejsca, zasoby, chcące nas wesprzeć w realizacji planów. Tak było w przypadku PROGRESSteronu i Oli - znałyśmy się od dawna, ale kilka telefonów, maili, twórczych spotkań letnią porą i wiedziałyśmy, że nasz Festiwal w Poznaniu ma nową organizatorkę. 

Prywatnie Ola jest pasjonatką otaczającego świata. Kocha podróże i rozmowy z ludźmi. Ma wiele zainteresowań, które aktywnie realizuje. Dla równowagi najlepiej odpoczywa w ciszy, na łonie natury w towarzystwie najbliższych osób. Jest zakochana w życiu. 
Olę znajdziecie również tu: www.trzymajbalans.pl www.mocpoznania.pl 
Ania Szulczewska - koordynator projektu 
Biuro obsługi klientek: poznan@dojrzewalnia.pl tel. 727 919 394
 
Chcesz zapytać o warsztaty, masz pytanie odnośnie rezerwacji? Napisz do Ani!
 
Studentka trzeciego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS, aktualnie w trakcie kursu pedagogicznego. Od dwóch edycji aktywnie działająca przy organizacji PROGRESSteronu w Poznaniu. Odbyła staż w Pracowni MOC Poznania, z którą współpracuje do dziś.
Ma szeroki obszar zainteresowań. Interesuje się rozwojem osobistym, psychologią perswazji, biznesu a ponadto wpływem nastawienia człowieka na przebieg choroby.

Opinie uczestniczek Festiwalu:

PROGRESSteron to jedno z nielicznych miejsc, gdzie spotykają się życzliwe sobie kobiety, by poznawać się nawzajem i wspierać w poznaniu samej siebie.

Cudowna atmosfera spokoju, radości i głębokiej wspólnoty. Coś, co możliwe tylko w gronie kobiet. I ta siła przeogromna...

Podobała mi się różnorodność, profesjonalizm i pasja prowadzących - nie byli to teoretycy, ale ludzie żyjący tym, co robią.

Partnerzy lokalni Festiwalu:

Patronat medialny :

Sponsorzy nagród:

Sponsorzy: