Niezbędnik festiwalowy czyli co warto zabrać ze sobą na festiwalowy weekend by Kasia Zielina

with Brak komentarzy
 cowezm

Gdy myślę o PROGRESSteronie, od razu czuję ekscytację. Dla mnie festiwalowy weekend to nie tylko praca od rana do nocy, ale i MOC ENERGII, która ładuje mnie na całą wiosnę.

Zawsze czekam na tą niezwykłą atmosferę inspiracji, ciepła i empatii. Daje mi ona poczucie, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! I UDA SIĘ.
Festiwalowy weekend to też czas wspólnoty z innymi kobietami, wymiany doświadczeń, czerpania inspiracji i dzielenia się.

Co więc warto ze sobą zabrać na ten mocno rozwojowy czas? Moje propozycje:

1.    SIEBIE – z całą swoją otwartością, radością, dobrym humorem i nastawieniem na odkrywanie nowych jakości, poznawanie nowych ludzi i nowych rozwojowych metod 😉

2.    WODĘ – zawsze się przyda w każdej sytuacji.

3.    MATĘ/KOC/luźne ubranie – jeśli idziesz na warsztat jogi, taniec czy inny rodzaj spontanicznego ruchu. Jeśli będzie pogoda deszczowa – obuwie na zmianę ułatwi siedzenie na warsztacie.

4.    ROZWOJOWY NOTATNIK/ZESZYT na ciekawostki/TABLET – aby w jednym miejscu mieć wszystkie festiwalowe inspiracje. Na niektórych warsztatach zapewne będą rozdawane materiały, ale notatki własne w zeszycie lub na tablecie również się przydadzą. Można potem kolekcjonować festiwalowe zeszyty z inspiracjami i sięgać do nich w chwilach, gdy będą bardzo potrzebne. Albo tworzyć przepiękne sketchnote jak Noemi Gryczko.

5.    UWAŻNOŚĆ na niespodzianki – przyda się w każdej chwili, bo podczas festiwalowych weekendów odbywają się konkursy z nagrodami, organizowane są twórcze akcje (np. w Krakowie malujemy podkoszulki i działa kącik masażu Shiatsu), imprezy towarzyszące oraz kiermasze z unikatowymi, eko i hand made stoiskami. Moja kolekcja biżuterii powiększa się właśnie na PROGRESSteronowym kiermaszu.

6.    SWOJE FIRMOWE WIZYTÓWKI. Na festiwalu na pewno poznasz inspirujące kobiety. Ale warto też, abyś w kuluarowych rozmowach powiedziała też o sobie – czym się zajmujesz? Jaka jest Twoja pasja? Dokąd zmierzasz? Taka rozmowa zwiększy szanse, aby nawiązać nową biznesową relację albo nową znajomość.

A Ty co weźmiesz na festiwalowy weekend?

Kasia Zielina

Leave a Reply

16 − 4 =