Planujemy nową edycję Festiwalu jesienią 2016! Już pod koniec wakacji spodziewaj się informacji na temat wydarzenia!

 

 

Dziękujemy wszystkim trenerom i uczestnikom za przybycie na Festiwal. Zapraszamy do galerii po-festiwalowych wspomnień: ZOBACZ ZDJĘCIA Z FESTIWALU W ŁODZI

Nasz zespół:

 

Sylwia Rogala-Marciniak - Dyrektorka Łódzkiego Festiwalu PROGRESSteron, tel. 508098116 mail: lodz@dojrzewalnia.pl
 

Certyfikowany nauczyciel mindfulness MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), trener biznesu, Erickson International Coach. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów SKiTZ Matrik oraz akredytowanrgo przy ICF programu „Art and Science of Coaching” Erickson College International . Jako Opiekun Merytoryczny Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego oraz Life-Coachingu na UŁ jest odpowiedzialna za zawartość merytoryczną i jakość programu oraz dobór kadry trenerskiej. Jest Dyrektorem Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi. Tworzy i rozwija HOLI Centrum Uważności - miejsce odnowy i regeneracji fizycznej i psychicznej. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła uczestnicząc m.in. w programach CoachWise Coaching Essentials™, Transforming Communication™, Family Coaching  -Erickson College International. Aktualnie ukończyła kurs trenerski MBSR (Maindfulness Based Stress Reduction) organizowany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches. Publikuje w czasopismach specjalistycznych, jest także współautorem publikacji "Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju" (Wolters Kluwer 2012).

W PROGRESSteronie jako trener uczestniczę od lat. Teraz, wraz z grupą niesamowitych kobiet, mam przyjemność organizować w Łodzi to Wydarzenie 🙂

Znajdziesz mnie tu:

www.centrumholi.pl

 

 

Beata Gumińska-Wojtczak - współorganizatorka i koordynatorka Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi.

Moje środowisko naturalne to międzynarodowe korporacje, których tempo życia i ciągła zmienność dostarczają ciągłej dawki adrenaliny i motywują do ciągłego rozwoju oraz nabywania nowych kompetencji. Jestem typowym „korpo-zwierzę” żyjącym w świecie finansów i HR. Specjalizuję się w budowaniu i rozwijaniu działów HR oraz w strategiach finansowych firm będących w trudnej sytuacji finansowej, którym pomagam w stabilizacji ich sytuacji finansowej oraz w wyjściu na prostą.

Uwielbiam pracę z ludźmi i wspieranie tych, którzy chcą się rozwijać, zmieniać i osiągać więcej, dlatego pracując jako coach i mentor, głównie według metodologii CoachWise specjalizuję się w tematach dotyczących rozwoju kariery, zmiany ścieżki zawodowej czy też odnalezieniu się na rynku pracy osób 50+ i absolwentów.
W życiu prywatnym jestem pasjonatką żeglarstwa oraz dobrej książki czytanej w towarzystwie ukochanych kotów i z kubkiem aromatycznej kawy w ręku. Jestem spełnioną kobietą i wieczną optymistką, dla której nie ma rzeczy niemożliwych - stąd moje motto „Mission impossible is possible”.

Ania Woldanowska - zajmuje się back officem i wszechogarnianiem

Spontaniczna, radosna i chętna do pomocy optymistka - to ja! 🙂
Prywatnie spełniona mama i żona. Zawodowo lider projektów, trener i początkujący coach.
Nie boję się wyzwań, nie lubię stać w jednym miejscu.
Ciągle w ruchu - istny wulkan energii - codziennie nowy pomysł i inne zadanie.
Nie boję się pytać, prosić i zarządzać.
Jednocześnie mam wielkie serce i uszy 😉 nastawione na to by Cie wysłuchać i pomóc.
Czasami potrzebuję inspiracji - czasami jestem inspiracją dla Ciebie.
Na Festiwalu PROGRESSteron 2016 zajmuję się obszarem promocji i reklamy.
Ta JEDNA RZECZ, która w moim życiu robi różnicę to samorealizacja. Dążenie do wewnętrznej spójności oraz jedności z samym sobą sprawia, że każdy nowy dzień jest jeszcze piękniejszy niż poprzedni 🙂

Magdalena Korczyk-Waszak - koordynatorka wolontariuszek Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi.


Najważniejsza jest dla niej WOLNOŚĆ. Dlatego stworzyła PRADO, czyli przestrzeń realizacji pasji: inspirowania i rozwoju. Dynamiczna podczas szkoleń, uważna w coachingu, kreatywna w projektach rozwojowych.
Uwielbia celebrować i smakować życie spacerując brzegiem morza, pijąc kawę z przyprawami, śmiejąc się z przyjaciółmi, tańcząc do utraty tchu.
Działa w Regionalnym Centrum Wolontariatu CENTERKO i wspiera w rozwoju organizacje pozarządowe, biznes, instytucje publiczne w Polsce.
Więcej o Magdzie i PRADO przeczytacie na stronie www.magdalenawaszak.pl 

Edyta Bartosiewicz

"Jestem socjologiem z wykształcenia, a na co dzień pracuję z aktami spraw rozwodowych i opiekuńczych, biorąc udział w procesie opiniowania psychologiczno-sądowego. Uwielbiam planować, organizować i wdrażać plany w życie, zwłaszcza, gdy ulegają nagłej zmianie:)
W PROGRESSteronie należę do zespołów Logistyka/Organizacja, Koordynacja Wolontariuszy oraz Backoffice.
Inspirują mnie ludzie, którzy mają odwagę podążać własną drogą, a gdy trzeba idą pod prąd. Mój ulubiony cytat brzmi: "Cokolwiek możesz zrobić lub marzysz o tym, że możesz, zacznij to robić. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, magię i siłę" (J.W. Goethe). Ja się właśnie ośmieliłam i czuję niezwykły *flow*:)
W wolnym czasie lubię artystycznie pakować prezenty, a także spędzać wieczory w gorących latynoamerykańskich rytmach. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą".

Opinie uczestniczek Festiwalu:

Jedno jest pewne - że obudziłam się na nowo… Rozprostowałam zdrętwiałe: serce, duszę, umysł, które dotychczas jakoś tak byle jak powłóczyły nogami i … czuję życie z wszystkimi jego rytmami. Czuję, że zaczynam żyć na nowo (…)

Niesamowita dawka dobrej energii. Olbrzymi impuls do zajrzenia w głąb siebie, odkrycia własnych potrzeb i zawalczenia o nie. Dwa magiczne dni podczas, których odzyskałam wiarę w siebie i w ludzi.

Festiwal dał mi przekonanie, że nigdy nie jest za późno na to aby rozpocząć realizację swoich dawnych marzeń.

Organizatorzy:

Partnerzy Główni:

Patronat medialny:

Patronat Honorowy:

Patronat regionalny:

Sponsorzy: