Chociaż główne dni festiwalowe dobiegły końca, to my nadal mamy dla was specjalnie przygotowane wydarzenia towarzyszące. Spieszcie się, ponieważ na niektóre z nich już kończą się miejsca!

Szczególnie polecamy indywidualne sesje coachingowe.

 

 

 
 

Dziękujemy wszystkim trenerom i uczestnikom za przybycie na Festiwal. Zapraszamy do galerii po-festiwalowych wspomnień: ZOBACZ ZDJĘCIA Z FESTIWALU W ŁODZI

Nasz zespół:

 

Sylwia Rogala-Marciniak - Dyrektorka Łódzkiego Festiwalu PROGRESSteron, tel. 508098116
 

Certyfikowany nauczyciel mindfulness MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), trener biznesu, Erickson International Coach. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów SKiTZ Matrik oraz akredytowanrgo przy ICF programu „Art and Science of Coaching” Erickson College International . Jako Opiekun Merytoryczny Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego oraz Life-Coachingu na UŁ jest odpowiedzialna za zawartość merytoryczną i jakość programu oraz dobór kadry trenerskiej. Jest Dyrektorem Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi. Tworzy i rozwija HOLI Centrum Uważności - miejsce odnowy i regeneracji fizycznej i psychicznej. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła uczestnicząc m.in. w programach CoachWise Coaching Essentials™, Transforming Communication™, Family Coaching  -Erickson College International. Aktualnie ukończyła kurs trenerski MBSR (Maindfulness Based Stress Reduction) organizowany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches. Publikuje w czasopismach specjalistycznych, jest także współautorem publikacji "Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju" (Wolters Kluwer 2012).

W PROGRESSteronie jako trener uczestniczę od lat. Teraz, wraz z grupą niesamowitych kobiet, mam przyjemność organizować w Łodzi to Wydarzenie 🙂

Znajdziesz mnie tu:

www.centrumholi.pl

 

 

Beata Gumińska-Wojtczak - Współorganizatorka i Dyrektorka Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi,

tel. 666 949 334, mail: biuro.lodz@dojrzewalnia.pl

Moje środowisko naturalne to międzynarodowe korporacje, których tempo życia i ciągła zmienność dostarczają ciągłej dawki adrenaliny i motywują do ciągłego rozwoju oraz nabywania nowych kompetencji. Jestem typowym „korpo-zwierzę” żyjącym w świecie finansów i HR. Specjalizuję się w budowaniu i rozwijaniu działów HR oraz w strategiach finansowych firm będących w trudnej sytuacji finansowej, którym pomagam w stabilizacji ich sytuacji finansowej oraz w wyjściu na prostą.

Uwielbiam pracę z ludźmi i wspieranie tych, którzy chcą się rozwijać, zmieniać i osiągać więcej, dlatego pracując jako coach i mentor, głównie według metodologii CoachWise specjalizuję się w tematach dotyczących rozwoju kariery, zmiany ścieżki zawodowej czy też odnalezieniu się na rynku pracy osób 50+ i absolwentów.
W życiu prywatnym jestem pasjonatką żeglarstwa oraz dobrej książki czytanej w towarzystwie ukochanych kotów i z kubkiem aromatycznej kawy w ręku. Jestem spełnioną kobietą i wieczną optymistką, dla której nie ma rzeczy niemożliwych - stąd moje motto „Mission impossible is possible”.

Ania Woldanowska - Koordynatorka Back office Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi

Spontaniczna, radosna i chętna do pomocy optymistka - to ja 🙂 Prywatnie spełniona mama i żona. Zawodowo trener, coach i współwłaścicielka Klubokawiarni dla rodziców i dzieci "Na Jagody". Macierzyństwo, chęć rozwoju oraz ogromna potrzeba przekazywania pozytywnych wibracji innym zainspirowało mnie do stworzenia przestrzeni dla rodziców i ich dzieci. Przestrzeni, w której możemy sobie pozwolić na "chwileczkę zapomnienia".
Nie boję się wyzwań, nie lubię stać w jednym miejscu.
Ciągle w ruchu - istny wulkan energii - codziennie nowy pomysł i inne zadanie.
Nie boję się pytać, prosić i zarządzać.
Jednocześnie mam wielkie serce i uszy 🙂 nastawione na to, by Cię wysłuchać i pomóc.
Czasami potrzebuję inspiracji - czasami jestem inspiracją dla Ciebie.

Znajdziesz mnie tu:

www.najagody.pl , www.facebook.com/IdziemyNaJagody

Magdalena Korczyk-Waszak - Koordynatorka Wolontariuszek Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi.


Najważniejsza jest dla niej WOLNOŚĆ. Dlatego stworzyła PRADO, czyli przestrzeń realizacji pasji: inspirowania i rozwoju. Dynamiczna podczas szkoleń, uważna w coachingu, kreatywna w projektach rozwojowych.
Uwielbia celebrować i smakować życie spacerując brzegiem morza, pijąc kawę z przyprawami, śmiejąc się z przyjaciółmi, tańcząc do utraty tchu.
Działa w Regionalnym Centrum Wolontariatu CENTERKO i wspiera w rozwoju organizacje pozarządowe, biznes, instytucje publiczne w Polsce.

Więcej o Magdzie i PRADO przeczytacie na stronie www.magdalenawaszak.pl 

Edyta Bartosiewicz - Koordynatorka Organizacyjna Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi,

mail: info.lodz@dojrzewalnia.pl

Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Metod rozwoju kompetencji społecznych – coaching, mentoring, konsulting na Uniwersytecie Łódzkim. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe, najczęściej z kobietami. Niemal od dziesięciu lat pracuje także z aktami spraw rozwodowych, opiekuńczych i nieletnich, biorąc udział w procesie opiniowania psychologiczno-sądowego.

Uwielbia planować, organizować i wdrażać plany w życie, zwłaszcza, gdy ulegają nagłej zmianie. Empatyczna,

z niezwykłą intuicją, kocha ludzi, z każdego spotkania czerpie coś dobrego.

Jej życiowe motto brzmi: "Niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj".

Jako mama dwójki małych dzieci wykrada sobie czas na czytanie, jazdę na rowerze, taniec w gorących rytmach latino, lepienie z gliny i nade wszystko spotkania w babskim gronie. Szczęśliwa i spełniona kobieta.

 

Kasia Malinowska – Koordynatorka ds. Promocji oraz Partnerów i Sponsorów, tel. 600-331-458,

mail: k.malinowska@inspiration.edu.pl

Life & language coach, właścicielka INSPIRATION Centrum Językowo - Szkoleniowego. Mgr filologii angielskiej, absolwentka studiów podyplomowych Public Relations, Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych oraz Studium Coacha Life GWPS. Przedsiębiorca w branży językowo- szkoleniowej od 2008. Trener rozwoju osobistego i coach od 2014. Dyrektor łódzkiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju od 2015.
Twórczyni projektu Kobiety! Czas na kawę, który otrzymał wyróżnienie w konkursie Prestiżowy Produkt Roku 2016 (organizowany przez magazyn Law Business Quality).  Pracuje z kobietami, które marzą o realizowaniu zmian zarówno w życiu zawodowym jaki i osobistym. Inspiruje, motywuje, pomaga wyjść z życiowego impasu. Z powodzeniem łączy rolę samotnej mamy z prowadzeniem własnego biznesu. Wie, że można żyć piękniej, pełniej i ciekawiej. To właśnie  stara się przekazać swoim klientkom, inspirując je do podejmowania życiowych metamorfoz.
Prowadzi szkolenia dla firm, warsztaty rozwoju osobistego oraz coaching indywidualny (także w języku angielskim). Od stycznia 2015 prowadzi szkolenia językowe (Business English) dla ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. Współpracuje z Przedsiębiorczą Kobietą w Łodzi, Łódzkim Kongresem Kobiet, a także kołami naukowymi UŁ. W ramach wspólnych projektów prowadziła między innymi:

  • KOBIETA PEWNA SIEBIE – poszukiwaniu własnej wartości.
  • NISZA POTRZEBNA OD ZARAZ czyli czym się wyróżnić na rynku.
  • OD MARZYCIELKI DO WŁAŚCICIELKI czyli jak stworzyć dobrze prosperujący biznes.
  • KOBIETA ASERTYWNA –jak dbać o swoja życiową przestrzeń.
  • JAK BUDOWAĆ ZDROWE I WARTOŚCIOWE RELACJE.

Pisze artykuły o tematyce rozwojowej dla portali Ty i Biznes, Imigomo oraz magazynu Law Business Quality. Występuje jako prelegentka na konferencjach: Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku, Profectus oraz Festiwalu PROGRESSteron i Łódź Miastem Kobiet.
Jej życiowe motto: Nie tłumacz się, DZIAŁAJ !
Prywatnie mama 10-letniej Michaliny. Jej wielką pasją jest czarno-biała fotografia portretowa.

Znajdziesz mnie tu: https://www.facebook.com/projekt.zmiana

 

Izabela Kostka-Skwarczyńska - Koordynatorka Wolontariuszek Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi,

tel. 501 637 332

Coach, trenerka rozwoju osobistego, matematyczka. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jest absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyła także kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR.
Właścicielka Szlifiernia Szczęścia - pierwszego w Łodzi miejsca zajmującego się neurofitnesem. Autorka warsztatów „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC” oraz podwieczorków z coachingiem. Jest również organizatorką cyklu spotkań Gimnastyka Umysłu i Kobiecych Spotkań Śniadaniowych oraz wielu innych warsztatów stymulujących funkcje kognitywne mózgu.
Interesuje się fizyką kwantową i jej wpływem na emocje. Uważa, że świadomość istnienia energii kwantowej i możliwość korzystania z niej może ułatwić wiele spraw w życiu. Wierzy, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości.
Prywatnie jest matką całkiem dorosłego syna i partnerką w szczęśliwym związku. Pasjonują ją podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbia wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Ostatnio bliska jest jej joga i rytuały tybetańskie. Ceni sobie kontakt ze sztuką. Kocha czytać książki!

Jej ulubione motto: Ogranicza Cię nie to, kim jesteś, ale to, kim myślisz, że nie jesteś.

Znajdziesz mnie tu: www.izakostkaskwarczynska.pl, www.szlifierniaszczescia.pl

Opinie uczestniczek Festiwalu:

Jedno jest pewne - że obudziłam się na nowo… Rozprostowałam zdrętwiałe: serce, duszę, umysł, które dotychczas jakoś tak byle jak powłóczyły nogami i … czuję życie z wszystkimi jego rytmami. Czuję, że zaczynam żyć na nowo (…)

Niesamowita dawka dobrej energii. Olbrzymi impuls do zajrzenia w głąb siebie, odkrycia własnych potrzeb i zawalczenia o nie. Dwa magiczne dni podczas, których odzyskałam wiarę w siebie i w ludzi.

Festiwal dał mi przekonanie, że nigdy nie jest za późno na to aby rozpocząć realizację swoich dawnych marzeń.

Organizatorzy:

Patronat Honorowy:

Partnerzy lokalni:

Patronat medialny: