Zobacz cały program oraz harmonogram Festiwalu. Zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach i wykładach. Ich ilość jest ograniczona.
Zapraszamy serdecznie

 

 

Dziękujemy wszystkim trenerom i uczestnikom za przybycie na Festiwal. Zapraszamy do galerii po-festiwalowych wspomnień: ZOBACZ ZDJĘCIA Z FESTIWALU W ŁODZI

Nasz zespół:

 

Sylwia Rogala-Marciniak - Dyrektorka Łódzkiego Festiwalu PROGRESSteron, tel. 508098116 mail: lodz@dojrzewalnia.pl
 

Certyfikowany nauczyciel mindfulness MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), trener biznesu, Erickson International Coach. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów SKiTZ Matrik oraz akredytowanrgo przy ICF programu „Art and Science of Coaching” Erickson College International . Jako Opiekun Merytoryczny Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego oraz Life-Coachingu na UŁ jest odpowiedzialna za zawartość merytoryczną i jakość programu oraz dobór kadry trenerskiej. Jest Dyrektorem Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi. Tworzy i rozwija HOLI Centrum Uważności - miejsce odnowy i regeneracji fizycznej i psychicznej. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła uczestnicząc m.in. w programach CoachWise Coaching Essentials™, Transforming Communication™, Family Coaching  -Erickson College International. Aktualnie ukończyła kurs trenerski MBSR (Maindfulness Based Stress Reduction) organizowany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches. Publikuje w czasopismach specjalistycznych, jest także współautorem publikacji "Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju" (Wolters Kluwer 2012).

W PROGRESSteronie jako trener uczestniczę od lat. Teraz, wraz z grupą niesamowitych kobiet, mam przyjemność organizować w Łodzi to Wydarzenie :-)

Znajdziesz mnie tu:

www.centrumholi.pl

 

 

Beata Gumińska-Wojtczak - współorganizatorka i koordynatorka Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi.

Moje środowisko naturalne to międzynarodowe korporacje, których tempo życia i ciągła zmienność dostarczają ciągłej dawki adrenaliny i motywują do ciągłego rozwoju oraz nabywania nowych kompetencji. Jestem typowym „korpo-zwierzę” żyjącym w świecie finansów i HR. Specjalizuję się w budowaniu i rozwijaniu działów HR oraz w strategiach finansowych firm będących w trudnej sytuacji finansowej, którym pomagam w stabilizacji ich sytuacji finansowej oraz w wyjściu na prostą.

Uwielbiam pracę z ludźmi i wspieranie tych, którzy chcą się rozwijać, zmieniać i osiągać więcej, dlatego pracując jako coach i mentor, głównie według metodologii CoachWise specjalizuję się w tematach dotyczących rozwoju kariery, zmiany ścieżki zawodowej czy też odnalezieniu się na rynku pracy osób 50+ i absolwentów.
W życiu prywatnym jestem pasjonatką żeglarstwa oraz dobrej książki czytanej w towarzystwie ukochanych kotów i z kubkiem aromatycznej kawy w ręku. Jestem spełnioną kobietą i wieczną optymistką, dla której nie ma rzeczy niemożliwych - stąd moje motto „Mission impossible is possible”.

Ania Woldanowska - zajmuje się back officem i wszechogarnianiem

Spontaniczna, radosna i chętna do pomocy optymistka - to ja! :)
Prywatnie spełniona mama i żona. Zawodowo lider projektów, trener i początkujący coach.
Nie boję się wyzwań, nie lubię stać w jednym miejscu.
Ciągle w ruchu - istny wulkan energii - codziennie nowy pomysł i inne zadanie.
Nie boję się pytać, prosić i zarządzać.
Jednocześnie mam wielkie serce i uszy 😉 nastawione na to by Cie wysłuchać i pomóc.
Czasami potrzebuję inspiracji - czasami jestem inspiracją dla Ciebie.
Na Festiwalu PROGRESSteron 2016 zajmuję się obszarem promocji i reklamy.
Ta JEDNA RZECZ, która w moim życiu robi różnicę to samorealizacja. Dążenie do wewnętrznej spójności oraz jedności z samym sobą sprawia, że każdy nowy dzień jest jeszcze piękniejszy niż poprzedni :)

Aneta Pudlarz - koordynatorka do spraw promocji Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi.
anetapudlarz@gmail.com

Jako jedna z pierwszych zgłosiłam się do pomocy przy organizacji PROGRESSteronu, bo uwielbiam takie projekty. Tym bardziej, że to okazja do poznania fantastycznych ludzi! Lubię nawiązywać nowe kontakty, dlatego też zajmuję się tym zawodowo pracując dla magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality.  Jestem fanką tradycyjnej prasy i stanowczo za dużo pism zalega u mnie w domu.
Dużo czytam i ciągle chcę uczyć się czegoś nowego oraz odwiedzać nowe miejsca. Fascynują mnie dawne pałace, dwory i zamki. Moim marzeniem jest zwiedzić jak najwięcej z nich. Kocham przebywać na łonie natury, wędrówki po lesie to dla mnie najlepszy odpoczynek. Nawet morze tak na mnie nie działa!
Mam nadzieję, że PROGRESSteron na długo zagości w Łodzi, a ja będę mogła pracować w tym wspaniałym zespole przy każdej edycji.

Magdalena Korczyk-Waszak - koordynatorka wolontariuszek Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi.


Najważniejsza jest dla niej WOLNOŚĆ. Dlatego stworzyła PRADO, czyli przestrzeń realizacji pasji: inspirowania i rozwoju. Dynamiczna podczas szkoleń, uważna w coachingu, kreatywna w projektach rozwojowych.
Uwielbia celebrować i smakować życie spacerując brzegiem morza, pijąc kawę z przyprawami, śmiejąc się z przyjaciółmi, tańcząc do utraty tchu.
Działa w Regionalnym Centrum Wolontariatu CENTERKO i wspiera w rozwoju organizacje pozarządowe, biznes, instytucje publiczne w Polsce.
Więcej o Magdzie i PRADO przeczytacie na stronie www.magdalenawaszak.pl 

Edyta Bartosiewicz

"Jestem socjologiem z wykształcenia, a na co dzień pracuję z aktami spraw rozwodowych i opiekuńczych, biorąc udział w procesie opiniowania psychologiczno-sądowego. Uwielbiam planować, organizować i wdrażać plany w życie, zwłaszcza, gdy ulegają nagłej zmianie:)
W PROGRESSteronie należę do zespołów Logistyka/Organizacja, Koordynacja Wolontariuszy oraz Backoffice.
Inspirują mnie ludzie, którzy mają odwagę podążać własną drogą, a gdy trzeba idą pod prąd. Mój ulubiony cytat brzmi: "Cokolwiek możesz zrobić lub marzysz o tym, że możesz, zacznij to robić. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, magię i siłę" (J.W. Goethe). Ja się właśnie ośmieliłam i czuję niezwykły *flow*:)
W wolnym czasie lubię artystycznie pakować prezenty, a także spędzać wieczory w gorących latynoamerykańskich rytmach. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą".

Opinie uczestniczek Festiwalu:

Jedno jest pewne - że obudziłam się na nowo… Rozprostowałam zdrętwiałe: serce, duszę, umysł, które dotychczas jakoś tak byle jak powłóczyły nogami i … czuję życie z wszystkimi jego rytmami. Czuję, że zaczynam żyć na nowo (…)

Niesamowita dawka dobrej energii. Olbrzymi impuls do zajrzenia w głąb siebie, odkrycia własnych potrzeb i zawalczenia o nie. Dwa magiczne dni podczas, których odzyskałam wiarę w siebie i w ludzi.

Festiwal dał mi przekonanie, że nigdy nie jest za późno na to aby rozpocząć realizację swoich dawnych marzeń.

Patronat medialny:

Partnerzy Główni:

Partnerzy lokalni Festiwalu:

Patronat Honorowy:

Patronat regionalny:

Sponsorzy: